Hizmetlerimiz

Mühendislik Hizmetleri

Müşteri talepleri doğrultusunda her çeşit mobil ve endüstriyel makinanın tüm hesaplamaları işinde uzman makina mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Öncelikle müşterilerden yapacakları makina veya araçla alakalı hesaplamalarda kullanılacak gerekli doneler alındıktan sonra ön hesaplamalar yapılır. Tekrar müşteri ile bir araya gelinerek son düzeltmeler yapılır ve talep edilen özellikler doğrultusunda hesaplamalar tamamlanır.

Proje ve Sistem Tasarımı

Müşteri taleplerine göre yapılacak makina veya aracın hesaplamaları bittikten sonra Hidrolik veya Pnömatik projeleri hazırlanır. Sistemin çalışma prensibine göre devre şemaları hazırlanır. Projeye uygun hazırlanan devre şemasına istinaden hazırlanacak sistemin 3 boyutlu katı modelleri çizilerek imalata hazırlanır.

İmalat

Projesi ve tasarımı yapılan güç ünitelerinin sacları lazer kesim yapıldıktan sonra büküm işlemleri gerçekleştirilir. Kaynak işlemleri, gerekli temizlik prosedürü ve boya işlemleri bittikten sonra ünite montaj hattında devre şeması ve katı modeline göre sistem montajı yapılır. Tüm işlemler bittikten sonra sistem test edilir ve teslimata hazır hale getirilir.

Teknik Servis

Müşteri talepleri doğrultusunda yerinde arıza tespiti, bakım-onarım işlemleri ve revizyon işlemleri, işinde uzman mühendis ve diğer teknik personeller tarafından itinalı bir şekilde yapılır. Yine satış sonrası hizmetler kapsamında teslim edilen ürün veya sistemde bir sıkıntı olması halinde uzman teknik personel tarafından gerekli ekspertiz yapılır ve sorunun en kısa sürede çözülmesi için gerekli prosedürler uygulanır.

Ürün Satışı

Çok geniş hidrolik ve pnömatik ürün portföyüne sahip olan Özkan Hidrolik, yılların vermiş olduğu birikim, müşteri talepleri ve sektörel gelişmelerin takibi sonucu eklenen yeni ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetlerini 13 mühendis, 56 kişilik uzman personeli ile birlikte yurt içinde 62 ilde ve yurt dışında 13 ülkede vermektedir.

Taahhüt

Gerek özel sektör, gerekse kurumlardan gelen talepler doğrultusunda komple paket çözüm sağlayan firmamız, anahtar teslim büyük taahhütlü işlere de imzasını atmaktadır.

Danışmanlık

Birçok firmanın danışmanlığını yapan Özkan Hidrolik, firmaların ürün geliştirme ve yeni ürün projelendirme gibi işlerinde her türlü teknik desteği sağlamaktadır.