BLOG

Firmamız Bünyesinde Gerçekleştirdiğimiz Faaliyetler

Firmamız Bünyesinde Gerçekleştirdiğimiz Faaliyetler

Firmamız Bünyesinde Gerçekleştirdiğimiz Faaliyetler

Özkan Hidrolik bünyesinde her türlü hidrolik, pnömatik ve bu ürünlerle alakalı elektronik ürünler mevcuttur. Müşterilerimize hem endüstriyel hem de mobil uygulamalarda kullanılan; kumanda kolları, cetop valfler, oransal kumandalar, dişli pompa ve motorlar, sabit ve değişken debili pistonlu pompalar ve motorlar, sabit ve değişken debili paletli pompalar, kapalı devre pompalar, el pompaları, orbit motorlar, radyal pistonlu motorlar, yüksek basınç su pompaları, redüktörler, halat tamburları, çember dişliler, yürüyüş motorları ve redüktörleri, elektrik ve hidrolik dağıtıcılar, paletler, rotatorlar, mini güç üniteleri, hortum tamburları, mekanik / elektromanyetik kavramalar, soğutucular, aküler, ataçmanlar, valfler, filtreler, hortumlar, darbe emiciler, krom kaplı / indüksiyonlu miller, honlanmış borular, silindirler, boru bağlantı elemanları, hidro - pnömatik pompalar, pnömatik valfler, şartlandırıcılar, pnömatik silindirler, pnömatik hortumlar, pnömatik bağlantı elemanları, elektronik sürüş kartları, elektronik moment kontrol sistemleri, radyo kontrol sistemleri… vb. ürünler sunmaktayız. Özkan Hidrolik aşağıdaki hizmetleri kalifiye personelleri ve firma olarak benimsediği kalite yönetim sistemiyle en iyi şekilde vermektedir;

Mühendislik Hizmetleri: Müşteri talepleri doğrultusunda her çeşit mobil ve endüstriyel makinanın tüm hesaplamaları işinde uzman makina mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Öncelikle müşterilerden yapacakları makina veya araçla alakalı hesaplamalarda kullanılacak gerekli doneler alındıktan sonra ön hesaplamalar yapılır. Tekrar müşteri ile bir araya gelinerek son düzeltmeler yapılır ve talep edilen özellikler doğrultusunda hesaplamalar tamamlanır.

Proje ve Sistem Tasarımı: Müşteri taleplerine göre yapılacak makina veya aracın hesaplamaları bittikten sonra Hidrolik veya Pnömatik projeleri hazırlanır. Sistemin çalışma prensibine göre devre şemaları hazırlanır. Projeye uygun hazırlanan devre şemasına istinaden hazırlanacak sistemin 3 boyutlu katı modelleri çizilerek imalata hazırlanır.

İmalat: Projesi ve tasarımı yapılan güç ünitelerinin sacları lazer kesim yapıldıktan sonra büküm işlemleri gerçekleştirilir. Kaynak işlemleri, gerekli temizlik prosedürü ve boya işlemleri bittikten sonra ünite montaj hattında devre şeması ve katı modeline göre sistem montajı yapılır. Tüm işlemler bittikten sonra sistem test edilir ve teslimata hazır hale getirilir.

Teknik Servis: Müşteri talepleri doğrultusunda yerinde arıza tespiti, bakım- onarım işlemleri ve revizyon işlemleri, işinde uzman mühendis ve diğer teknik personeller tarafından itinalı bir şekilde yapılır. Yine satış sonrası hizmetler kapsamında teslim edilen ürün veya sistemde bir sıkıntı olması halinde uzman teknik personel tarafından gerekli ekspertiz yapılır ve sorunun en kısa sürede çözülmesi için gerekli prosedürler uygulanır.

Ürün Satışı: Çok geniş hidrolik ve pnömatik ürün portföyüne sahip olan Özkan Hidrolik, yılların vermiş olduğu birikim, müşteri talepleri ve sektörel gelişmelerin takibi sonucu eklenen yeni ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri 9’u mühendis, 49 kişilik uzman personeli ile birlikte yurtiçinde 62 il, yurtdışında 13 ülkede vermektedir.

Taahhüt: Gerek özel sektör, gerekse kurumlardan gelen talepler doğrultusunda komple paket çözüm sağlayan firmamız, anahtar teslim büyük taahhütlü işlere de imzasını atmaktadır.

Danışmanlık: Birçok firmanın danışmanlığını yapan Özkan Hidrolik, firmaların ürün geliştirme ve yeni ürün projelendirme gibi işlerinde her türlü teknik desteği sağlamaktadır.