SERVİS

SERVİS

Özkan Hidrolik+Pnömatik müşterilerine makine ve ekipmanlarında en fazla üretimi en ekonomik şartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satış öncesi ve sonrasında, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir.

Özkan Hidrolik+Pnömatik makinelerin ve çalışma koşullarının gereği olan servis hizmetlerini sunmada, üretici firma tavsiyelerini uygulamada, deneyim ve bilgilerini en uygun şekilde kullanarak, satış sonrası hizmetlerde maksimum müşteri memnuniyetini sağlar.


Müşterilerimizin makine ve ekipmanlarında en fazla üretimi en ekonomik şartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satış öncesi ve sonrasında, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir.


Özkan Hidrolik+Pnömatik, Müşterileri için bir yatırım aracı olan makinelerin çalıştığı sürece en ekonomik üretim yapması felsefesini benimsemiş olup, bu amaçla daima müşterileriyle işbirliği içinde olmuştur.


Deneyimli mühendis kadrosu tarafından yönetilen eğitimli uzman ekibimiz, servis taleplerine en hızlı ve tekniğine uygun cevap verebilmek için, üretici standart ve teknolojisine uygun her türlü revizyon, bakım, arıza ve sistem testlerini garantili olarak yapmaktadır.


Bu amaç doğrultusunda makine ve ekipmanların bulunduğu her yerde servis ihtiyaçlarını en kısa zamanda giderebilmek için teknisyenlerimiz gerekli tüm ekipman ve test cihazları ile donatılmıştır.