Ozkan Hidrolik

Hidrolik Hortumlar

Hidrolik Hortumlar, alt katmanı hidrolik yağlara dayanaklı özel sentetik kauçuk ürünlerdir. Yüksek mukavemetli çelik tel örgü takviyeli, üst katı yağlara, aşınmaya ve her türlü hava şartlarına dayanıklı sargılı özel sentetik kauçuk hortumlardır. Hidrolik hortumlarda dış örgü katları 6 kat'a kadar çıkabilmektedir.

Hidrolik Hortumlar, yüksek basınç gerektiren iş makinelerinde, iş makinelerinin pilotaj ekipmanlarında, asansör, yüksek basınçlı su ile yıkama işlerinde, yüksek basınçlı sıcak su ile yıkama işlerinde, çok yüksek pik basınçlara ve zor şartlara uygun hidrolik sistemlerde, hidrolik kontrollü ünitelerde, yüksek basınçlı hidrolik yağ, fuel-oil, gres yağı, su ve hava tahliyesinde, düşük basınçlı ve geri dönüş hidrolik sistemlerde, otomotiv sanayisinde hava fren sistemlerinde ve karayolu taşıtlarının hidrolik fren sistemlerinde Kullanılırlar.

Özkan Hidrolik olarak Hidrolik Hortum üretimimizde geniş stok yelpazemizin yanı sıra 7 gün 24 saat çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin vakit kaybına yol açmaksızın hızlı imalat ve teslimat yapabilmekteyiz.

Hidrolik Hortum üretim programımızda çap olarak  3/16"dan  5" e kadar ve basınç sınıfı olarak ise 10 bar ile 1000 bar arasında yüksek basınçlı Hidrolik Hortum imalatı gerçekleştirilmektedir.